| katy97 a întrebat:

Am fost in Anglia acum 2 luni si am stat la gazda.l-am cunoscut pe baiatul gazdei, ne-am inteles foarte bine iar de la relatia de prietenie am dat-o in partea cealalta.cand eram acolo imi facea cadouri,ma suna, imi dadea mesaje, imi zicea sa iesim etc.de cand m-am intors in Romania nu imi da nici un semn de viata iar cand am ocazia sa vb cu el pare asa plictisit, ba chiar imi zice ca il stresez cu mesaje..cum poate un om sa se schimbe asa repede? din ce cauza se comporta asa?

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Din simplu motiv că nu mai eşti acolo, probabil crede că te-a pierdut, sau şi mai simplu, a găsit pe altcineva căreia să îi ofere atenţie (telefoane, mesaje, cadouri, etc.)
Baftă!

| andru10best a răspuns:

Poate a fost doar o joaca pentru el si cred ca este genul de om care vrea pe cineva langa el, nu departe.