| Krissu9500 a întrebat:

Am fost in Delta recent si am gasit foarte multa canepa (cannabis sativa) si am luat cateva acasa, sunt curioasa daca se poate prepara (si daca da, cum?), daca are efect k al marijuanei thinking Fundita la cel mai concret raspuns :*

1 răspuns:
| Mangustă a răspuns:

Vara asta a inceput sa creasca din ce in ce mai mult canepa dinaia, dar nu e buna la nimic. Poti s-o prepari cum vrei, are fix acelasi efect ca iarba de la marginea trotuarului. (doar daca nu ai norocu sa fii dat peste ceva calumea, da nu prea ai sanse) Cineva cunoscut tot asa a gasit, a lasat-o doar sa se usuce si dupa a incercat sa o fumeze, da` si-a luat teapa.