| Dubbs a întrebat:

Am fost in franta in 2007 si am vazut la disney channel-ul lor 2 desene foarte misto. unul era cu niste copii(un frate si o sora)care nu mai stiu exact ce faceau dar stiu ca erau din hartie.si mai era unul cu o fetita vrajitoare.nu witch.
stie cineva cum se numesc?
fundita.

3 răspunsuri:
| danny99 a răspuns:

Cel cu fetita poate erea BIBI BLOKSBERG uite link http://www.desene-animate-online.net/......b6200.html

| Dubbs explică:

Nu, nu este nici unul de aici.
multumesc oricum

| anageo a răspuns:

In filmul cu fetita vrajitoare era si o fantoma daca e asa filmul se numeste chasper si weydi cam asa ceva nu stiu sigur