| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la ginecolog si mi-a bagat chestia ceia de fier, daca aveam sa fiu insarcinata imi zicea sau nu se vede? Am avut utima relatie 4 saptamini in urma. Astept un raspuns.mersi anticipat.

3 răspunsuri:
| xMaka a răspuns:

Daca erai insarcinata iti spunea happy dar fa'ti un test de sarcina

| xMaka a răspuns:

E mai bine sa te protejezi. dar daca vrei sa o faci neprotejat vorbeste cu doctoru(doctora) ta de familie sa iti rebomande niste anticonceptionalele. nu ramai gravida si iti si regleaza menstruatia :*

| anat a răspuns:

Ms,asa si voi face.Insa stau cu grija.Nu ne-am protejat, de asta si ma tem.