| Galiutza a întrebat:

Dupa cite saptamini incep sa apara simptomele daca sunt insarcinata? Multumesc anticipat. Funda:*

Răspuns Câştigător
| secrets a răspuns:

Depinde de persoana, dar la aproximativ dupa o saptamana. Uite aici, poate te ajuta: http://www.mamicamea.ro/despre-sarcina/semne-si-simptome-de-sarcina.html
Numai bine! Funda?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Primul simptom este obligatoriu lipsa menstrei. Restul simptomelor pot aparea la 4-5 saptmani de sarcina. Nu uita ca multe femei nu au simptome in primul trimestru de sarcina (in afara de lipsa menstruatiilor)

evenso
| evenso a răspuns:

Difera de la caz la caz, pot aparea aproximativ in saptamanile 2-8 de la conceptie ( greturi matinale, ameteli etc )

Răspuns utilizator avertizat