| dianadiana a întrebat:

Am fost plecata in vacanta doar o luna si am impresia ca sau schimbat foarte multe la "prietenii" mei. adica inainte ieseam mai des acum nu, ma intelegeam bine cu multe fete dar acum nu sad imi amintesc k atunci cand eram sup ma intr dc si acum am stat si o ora si tot nu au observat... plss help ce sa fac? vreau sa fie totul la fel k inainte crying sad

Răspuns Câştigător
| parampam a răspuns:

Asa se intampla cand lipsesti o perioada.In timp ce tu ai fost plecata, prietenii tai au iesit in continuare impreuna, s-au distrat, au impartit vestile bune si rele impreuna. Da-le timp sa se acomodeze din nou cu tine.Nu va dura multwinking.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta mai treaca putin timp... timpul le rezolva pe toate...nu au ceva anume cu tine... dar ai cam iesit din peisaj timp de o luna... o sa revina totul al normal curand...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta, daca nu se intampla nimic, vorbeste cu ele.
Comunicarea este cheia.
Bafta :*