| Daniela1234567 a întrebat:

Am fost vara asta la tabara cu o prietena. Eram 37 in casuta, baieti si fete. Noi eram cele mai mari si citi-ca baieti de aceeasi virsta. Problema e ca mia placut de un baiat pe nume Daniel iar eu ma numesc Dana( coincidenta) e de aceeasi virsta cu mine. Iar mie imi plac baietii blonzi cu ochii albastii, ii ador! Si el era asa cum imi placea, Era perfect. Era vesel, nostim, frumos, destept si blind... lui tot ia placut de mine asa ca ma chema sa dansam la discoteca. Era un fel de concurs cu dansuri printre care era dans popular si dans la alegere. Doua fete din camera mea au dansat si eu cu inca o fata nu, dar Daniel da. Apoi mau pus sa dansez cu el, pentru mime a fost stinjenitor si fericire. Noi semanam foarte mult unul cu celalalt. In ultima seara mia spus ta iubesc
Acum tinem legatura toti prin viber
Insa oricum mie dor de el si as vrea sal vad, sa iesim undeva noi doi, sau macar sai spun ce simt, in fiecare seara ma gindesc ca miine sal sun si sai spun, dar nu am curaj so fac.
Acum ma tem sa nul pierd, deoarece cred ca o place pe o prietena dea mea, insa cu un an mai mare
Ce sa fac, sal dau uitarii, sal sun, sa iesim, ce

Răspuns Câştigător
| alezander12 a răspuns:

Suna-l nu ezita in fata prietenei tale.O consideri mai buna ca tine? Consideri ca el o merita? Daca nu suna-l si spunei.Cine nu risca nu bea shampanie.

| Daniela1234567 explică (pentru alezander12):

Mersi, mi-ai dat o speranta

| alezander12 a răspuns (pentru Daniela1234567):

Speranta moare ultima, nu ezita.

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Suna-l sa vezi ce are de gand

| neutrino a răspuns:

Du-te la el cu o oferta mai buna decat a prietenei tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ciudat cu câtă ușurință pot unii arunca un "te iubesc", nu?

| bbu2eugen a răspuns:

A fost o indragosteala de o vara.