| AlYouNeedToKnow a întrebat:

Lol, deci azi am mers la dansuri si au mai venit niste fete frumoase sa danseze cu noi. Eram patru baieti. Unele fete s-au dus la ceilalti si eu am ramas fara partenera, restul` fetelor sa uitau la mine si cand ma uitam la ele intorceau privirea si nici nu veneau la mine sa dansam, pentru ca la asta m-am asteptat, pana m-am dus eu la una dintre ele si am invitat-o la dans.
E ceva ineregula cu mine?

2 răspunsuri:
| NameHarris a răspuns:

Poate se cunosteau cu ei.si daca a acceptat sa danseze cu tine inseamna ca est oke

| CasOltean a răspuns:

Este posibil ca ceilalți băieți sa le fi cunoscut pe acele fete, si nu e nimic ciudat exista 2 variante ori te plăceau si erau timide ori nu prea erau interesate de tine si te priveau doar ca da te observe mai bine (si in cel mai rău caz daca te priveau si erau toate in grup, sigur te barfeau) Pace!