| adaxbye a întrebat:

Am gasit o pastila alba de marime medie prin casa. Are un "F" pe ea. Stie cineva ce poa' sa fie? laughing Funda.

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Şi tu ai de gând să iei pastile care le găseşti la întâmplare prin casă? sunt de acord cu onunulica98, arunc-o.

| adaxbye explică (pentru Adry05):

Lol,nu. Am zis eu ca iau? Citeste intrebarea inca o data, ca imi pare ca n-ai priceput.

| Adry05 a răspuns (pentru adaxbye):

Pai si atunci la ce iti trebuie? Nu o arunci pur si simplu? happy

| adaxbye explică (pentru Adry05):

Nu poate sa mai fie omu' curios sau ce?

| Adry05 a răspuns (pentru adaxbye):

Ba da, dar mi se pare aiurea sa faci atata caz pentru o amarata de pastila.

| adaxbye explică (pentru Adry05):

E ok daca ti se pare aiurea. Si totusi, nu te-am obligat sa imi raspunzi la intrebare sau ceva >.>

| Mentosanaaa a răspuns:

Fasconal, maybe? laughing

Te pup.

| Fridăm a răspuns:

Bea'o şi afli dupăhappy. Să ne scrii şi nouă (dacă apuci).

| iamthewildyouth a răspuns:

Prrraaaaaaa. Ai droguri in casa?