| Patricia a întrebat:

Am in clasa mea o ratata care se crede cea mai tare si populara persoana.Cred ca, cuvantul PREFACUTA o caracterizeaza cel mai bine(pot scrie o gramada de cuvinte care o descriu cel mai bine). Eu si inca o colega la sfarsitul lu' a8a vrem sa o batem dar pana atunci mai e un an.Sora ei geamana se ia si ea dupa >sorasa- pana de curand a fost o tocilara si acum e mare rebela bla >blahappy
Deci. intrebarea mea: Ce pot sa-i fac prefacutei asteia? Sa >suferehappy mult devil

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu zic sa nu te cobori la nivelul ei. Adica, la prostia incat sa ajungi sa te bati. Cel mai bine, cum zic si restul, este sa o ignori. Atunci cand ea te va intreba ceva tu sa ii zici :"mda... sau nu... sau nu stiu". Raspunsuri din astea seci. Apoi, dupa ce ii raspunzi sa ii intorci spatele. Crede-ma, doare mult asta. Daca incepe sa te barfeasca, arata-te indiferenta la orice spune despre tine si vei vedea ca in curand isi va da seama ca nu are rost sa se mai ia de tine, tu fiind o persoana puternica, si mult mai inteligenta decat ea.
Mult succes si o zi buna!

| Freedom_1119 a răspuns:

Intrebarea ta ma face sa rid,,, sincer.Iti dau un sfat,, nu te cobori la nivelul prostilor.Las-o in pace, nu are decit sa se creada tare. Oamenii simpli sunt mai respectati si cu sigur isi gasesc rostul in viata, pe cind una de-al de ea nu o sa ramina decit cu popularitatea.happy

| AndreeaShrott a răspuns:

Ignor.o ...nu stiu daca e cel mai bun lucru. poate daca te.ai comporta frumos cu ea ar durea.o...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa misto de ea laughing zi-i sa scpae de ifosele ei din cap si sa isi ia cacatelu geaman la plimbare pe calea veceului si sa av alse cu tampenile ei pe voi, copiii normali.