| Rebbbeca a întrebat:

Am inceput sa fac o carte online pe WattPad si nu stiu daca am facut un inceput bun...Intrebarea este adresata celor care au cont pe acest site si au experienta: http://www.wattpad.com/4356925-marline.Am facut ceva gresit sau ar trebui sa modific ceva?

Răspuns Câştigător
| Lacrymosa a răspuns:

Hey! Si eu am cont pe wattpad si ma bucur sa te gasesc aici.
Din proprie experienta iti spun ca povestile cu vampiri/varcolaci si bella nu prea mai fac mare valva pe wattpad. Lumea s-a cam saturat de chestiile astea. asa ca iti recomand calduros sa-ti alegi alt subiect. Daca ai talent(si sigur ai) vei face fata. Sper sa nu te superi, incerc sa te ajut! Succes si bafta cu scrisul:*happy