| Jonykaeuu a întrebat:

Am inceput sa imi castig cat de cat popularitatea fata de fetele de la mine din clasa...ce sa fac sa devin si mai populara?

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu te supara pe mine ca spun,dar de ce vrei sa fii populara? Sfatul meu ar fi sa ramai mai bine tu insati decat sa incerci sa te schimbi(crede-ma,este mult mai bine sa fii tu insati,te comporti ca tine,nu te chinui sa te schimbi in ceva "superficial"). Desi daca pentru tine chiar conteaza enorm de mult acest lucru, incearca sa fii diferita de fetele de la tine din clasa, mai deosebita, sa te cunoasca mai multe persoane, sa fii "pe placul tuturor".
O seara buna!

2 răspunsuri:
| swordfish a răspuns:

Tunde-te la 0 laughing

| gogol007 a răspuns:

Chiar nu inteleg treaba cu popularitatea.Principalul e sa fii un om de treaba, sa fii tu insati si sa ai incredere in sine in toate.Dar chiar daca iti arde titlul de Miss Popularitatebig grin, poti sa incerci sa fii cumva mai deosebita de celelalte fete, manifestindu-ti calitatile talelaughing