| κλάους a întrebat:

Am inceput sa scriu un fanfic la serialul Jurnalele Vampirilor:). Puteti sa il cititi si sa imi spuneti parerea voastra? PLsssss:)

Il gasiti aici: http://www.wattpad.com/1513103-iubire-de-vampir

PLEAASEEEEEE

3 răspunsuri:
| κλάους explică:

@LoVeLoVe, toti m-au intrebat daca Klaus, personajul principal are vreo legatura cu Klaus cel hibrid, dar nu, nu are nici o legatura si, nu, nu e el. Klaus e numele meuhappy Daca poti sa vezi si la numele de pe TPUhappy

| MindExplode a răspuns:

E genial dar in film klaus e un personaj mai negativ decit in descrierea tahappy

| MindExplode a răspuns:

Ok am inteleshappy