| expertulginecolog a întrebat:

Am ingitit din greseala o agatatoare de la un capac de pix ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Nu ai ce face. va dura putin mai mult pana se va digera insa trebuie sa ai rabdare.

| expertulginecolog explică (pentru Konata):

Nu este produs perisabil nu sunt sigur ca se va digera. Dar iti multumesc ca ai incercat sa raspunzi. Daca gasesti ceva spus de medic da-mi si mie un link plz.

| Konata a răspuns (pentru expertulginecolog):

Da, okwinking.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu ai ce să faci. Nu vei păţi nimic, stomacul uman este capabil să digere orice. Stai liniştit/ă.

| expertulginecolog explică (pentru OoBunnyoO):

Iti multumesc pentru raspuns si ca ai avut unpic de timp sa incerci sa ma ajuti