| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat acum ceva timp My Talking Tom pe tableta si am ajuns la nivelul 18. Vreau sa-l am si in telefon dar nu vreau sa pornesc de la 0 si nici nu vreau sa am grija de doua mate laughing. Ce pot sa fac? La candycrush le aveam si pe tableta si telefon sincronizate cu facebook-ul. Aici unde ma sincronizez?

Răspuns Câştigător
| Claustx a răspuns:

Hey! Daca ai lvl 18 poti sa o iei de la capat...nu dureaza mult. in vreo 3-4 zile il ai la deja 18. si la faza cu sincronizarea depinde cum l-ai instalat si de pe ce ai intrat prima data, nu cred ca merge sa poti intra de pe tableta si de pe telefon pe acelasi My Talking Tom.