| D1eSeL a întrebat:

Hey TPU!

Am vazut la un prieten pe smartphone-ul lui. ca, contactele lui sunt sincronizate cu profilul de facebook al fiecaruia. Ca un exemplu : el ma are pe mine la contacte si ii apare poza de profil pe care o am la facebook. Are Samsung Galaxy Fit iar eu am Samsung Galaxy Y si vreau sa stiu cum se poate sa fac si eu la fel, sa sincronizez.

2 răspunsuri:
| Valqudrey a răspuns:

Si eu am aceleasi detalii la contacte, eu cred ca trebuie sa instalezi facebook din play store si dupa iti trebuie legatura la intrenet, cand intri pe facebook iti va aparea ceva gen sink si dai acolo pe o varianta, dupa care se va face la fel, eu am Samsung Galaxy mini gt-s 5570 si imi merge.

| D1eSeL explică (pentru Valqudrey):

Am facut asta dar nu s-a schimbat nimic. straight face