| Dσℓℓу a întrebat:

Am instalat gta vice city ...Lam pornit si jocul merge normal arata imaginele alea de la inceput cand incepe dar la un moment dat apare PLEASE INSERT YOUR CD/DVD Gta vice city. ceva de genu.jocu ramane pornit pe ecran mare cand apare asta.imagine neagra si asta scrie cu roz...pana aici face normal. ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| sweet4ngel a răspuns:

Ori jocu are virus ori nu ai făcut tu imagine în daemon tools

| PirvuDaniel1996 a răspuns (pentru sweet4ngel):

Pai si cum pot sa fac imagine in daemond tools ca nici mie nu-mi merge