| Raiden a întrebat:

Am instalat in pc atat Mozilla Firefox cat si Internet Explorer. Cand dau click la un link de undeva de pe messenger mi se deschide cu Explorer si nu vreau. Cum fac sa se deschida cu Mozilla? happy

2 răspunsuri:
| MrCernea a răspuns:

Start >> ControL panel>>Add or remove Programs >>in dreapta e un meniu gen dai click pe "Set Program Access and Defaults ">>>apoi Custom dai click pe sagetile alea >>Choose a default web browser sa fie bifat mozilla! baftaa

| kire a răspuns:

E din cauza ca, atunci cand ai instalat mozila firefox trebuia bifata o casuta ca esti de acord ca mozila firefox sa fie nu stiu ce principal sfatul meu reinstaleaza firefox!