| Marius0012 a întrebat:

Am inteles ca tabletele mai ieftine nu sunt recomandate deoarece nu reusesc sa-si faca singure update-ul la Android? Este adevarat?

3 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Tabletele mai ieftine in general nu sunt foarte recomandata, dar sa stii ca nu pretul defineste produsul happy

| BlitzkriegJack a răspuns:

Evident, totul depinde de tableta. La unele merge, la unele nu.

| clopotel14 a răspuns:

Da...de obicei, tot ce este ieftin merge max. o saptamana, doua si apoi, e buna de aruncat la gunoi.