| RAY a întrebat:

Ai avut vreodata vreo relatie strict sexuala cu cineva? Si ai simtit ceva emotional fata de persoana aia in timp?

Nu vorbesc de aventuri ci ceva pe o perioada.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

E normal să fie și ceva emoții, că doar nu e o prostituată pe care o plătești pentru serviciile prestate. E totuși o relație, implică și angajament personal, empatie, nu doar sex pur și simplu.

12 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu.Nu am cum doar sa fac sex cu cineva fara sa avem o relatie.

| Hammurabi a răspuns:

Da.
Am avut relații "friends with benefits" pe perioade mai lungi sau mai scurte.
Implicare emoțională? Bineînțeles.
Dragoste? Nu s-a întâmplat.

| Plato a răspuns (pentru Hammurabi):

Parca nu bei apa din prima balta, nu?

| Hammurabi a răspuns (pentru Plato):

Care e legătura? laughing

| Plato a răspuns (pentru Hammurabi):

"Friends with benefits" mi se pare mai mult o balta decat un izvor de munte.

| Hammurabi a răspuns (pentru Plato):

"friends with benefits" înseamnă sex cu o persoană care îți e prietenă.
Prietenă, înseamnă o persoană apropiată pe care o cunoști și te cunoaște destul de bine, și cu care ai mai interacționat în mai multe alte feluri de-a lungul timpului (mai puțin sexual).
Acum să nu exagerăm, nu toate femeile care fac sex fără să fie căsătorite, sunt prostituate.

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Dragoste? Nu s-a întâmplat, poftim?

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Nu. Niciodată.

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

Idem happy

| Plato a răspuns:

Pai ori e strict sexuala ori ai simtit ceva. Si nu, din fericire.

| HadesSs a răspuns:

Da, dar la un moment tot m-am atasat...

| Xelon a răspuns:

Am avut o singura data.
Nu am simțit mai mult, nu sunt genul care sa se îndepărteze de scopul inițial...