| LoveIsMyDrug a întrebat:

Am intrat pe chat de pe telefon si acum tot primesc mesaje de la 366 ca anumite persoane imi trimit mesaje. Ca sa ajung la acel chat am intrat pe "Web" si mi-a aparut o pagina cu "Orange Internet" si scria chat si am intrat. Mi-as dori sa nu mai am acel "cont" sau ce o fi el si sa nu mai primesc mesaje. Aveti vreo idee cum fac asta? Ma deranjeaza mult asta mai ales la ce mesaje primesc...

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Trebuie sa trimiti un sms cu textul "STOPDTOT" la 366, vei primi un alt mesaj cu textul "Sigur vrei sa ne parasesti? Daca stii ca n-o sa-ti para rau, trimite din nou la 366 un mesaj cu STOPDTOT."
Deci va trebui sa mai trimiti inca odata "STOPDTOT" la 366
Astfel nu vei mai primi nici un mesaj de la serviciul FUN - 366

Cu prietenie,
Orange Helper