| Anablondyi a întrebat:

Am intrebare pe facebook thinking cum las comentarii pentru ca nu imi apare nicio casuta in care pot sa las. adica am cativa prieteni si vreau sa las un comm la unul dintre ei.si la poza jos nu-mi apare nimic decat data in care a fost publicata poza thinking ce sa fac. cum pot lasa commentarii... dau fundita:X:X:

5 răspunsuri:
| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Cred ca trebuie sa accesezi de mai multe ori pagina cu poza si apoi va merge

P. S. s-ar putea sa nu te fi acceptat ca prieten pers respectiva!

| deyutza_9149 a răspuns:

Daca este ca prietenul tau poti lasa, dar daca nu e prieten nu poti, poate nu ti-o fi dat acceptsadhappy

| Kalin_Danut_1996 a răspuns:

Nu pot lasa comentarii p facebook ..nici macar la poza lea ...scriu apas enter si se sterge scrisu...dcc?

| skumpyka_4638 a răspuns:

Ana asa e si la mine nu pot lasa comentarii la oze sau sa dau like si totusi prieteni mi-au dat accept. ma poate ajuta si pe mine cineva?