| anonim_4396 a întrebat:

Am iubit de o saptamana si ceva si in cateva zile este ziua lui. Ce credeti ca ar trebui sa ii iau? Va rog, dau funda.

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Pai, fiindca nu-l cunosti de prea mult timp ai putea lua: o carte pe care tu ai citit-o si ai invatat multe din ea, un CD de muzica relaxanta, un pix si o agenda, o bratara de argint, o cartela cu credit pentru tipul de retea pe care o foloseste etc., deci chestii simple, din suflet si nu extrem de scumpe. Cine te iubeste, nu te iubeste pentru ceea ce poti oferi material, ci pentru ceea ce incepi sa insemni in viata lui! Numai bine!