| Gabrriela00 a întrebat:

Am la informatica tema : o clasificare de virusi, sunt in a 5-a. Ce e aia clasificare? dati-mi un site cu o clasificare de virusi de calculator, funda happy

Răspuns Câştigător
| Ballet a răspuns:

Buna :]
Te referi la virusii informatici, nu?
http://www.referat.ro/referate/Clasificarea_virusilor_4134.html
Acolo ai ce iti trebuie. [ Selectezi si tu lucrurile pe care le intelegi, si le inveti. ]
http://www.epedia.ro/dex/clasificare
CLASIFICÁRE, clasificări, s.f. Acţiunea de a (se) clasifica şi rezultatul ei; distribuire, repartizare, sistematică pe clase sau într-o anumită ordine; clasificaţie. – V. clasifica.
Te poti uita si aici:
http://referat.clopotel.ro/Virusii_informatici-10485.html
Succes ^^

| Gabrriela00 explică (pentru Ballet):

Ia uite, dintre toate raspunsurile mele, nu de la intrebarea asta, tu ai raspuns fara injuraturi si ai fost draguta. sad eu nu ma ridic la nivelul celorlalti de liceu, si poate ma ac aia proasta, dar nu ma intereseaza de parerea lor. Am numai 10 ani... puteam sa iti dau si vot dar cineva m-a reportat, cei de sub 12 say 13 ani nu au voie aici, si nu imi permite sa vote, sorry.

| Ballet a răspuns (pentru Gabrriela00):

Daca intrebarea incalca regulile site`ului adminii` trebuie sa se ocupe nu utilizatorii.
Mai ales sa injure. Sa injuri nu e interzis? ^^

Tu stai linistita Gabrriela, mersi mult de apreciere ^^.

6 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Cred că tema s-a legat foarte mult de ceea ce ați făcut în laboratorul de informatică. Nu cred că v-a dat tema care să nu fi avut vreo legătură cu ce ați făcut.
Dacă nu înțelegi, cere ajutorul profesorului sau colegilor.
Temele sunt interzise pe site, la fel ca și postarea link-urilor.

| Gabrriela00 explică (pentru Maariiaa):

Nu conteaza, si daca e tema nu pot sa intreb pofesorul de tema daca nu am facut-o

| Maariiaa a răspuns (pentru Gabrriela00):

Cum nu contează, drăguța? Îți dă o temă în legătură cu ce ai făcut în clasă. Nu știi pentru că cine știe ce drăcii făceai tu în oră.Sau ai chiulit.Sau ești proastă, pur și simplu! Mai ai tupeul să și comentezi. Când te duci să scrii o întrebare poate ai orbul găinilor și nu ai văzut că este interzis orice fel de rezolvare de temăăă!

| Gabrriela00 explică (pentru Maariiaa):

Pe mine nu ma intereseaza de regulile lor, da? Si noi nu facem asta in clasa, noi la inceput mai intram in Paint, ne pune sa desenam si sa scriem ca el contine : vizualizare, editare... etc, si word, si alte programe de lucru.