| oAdda a întrebat:

Am lasat o prietena sa puna o intrebare de pe contul meu TPU Si suna cam asa : Help! M'am indragostit de iubitul prietenei mele si imi e ca un frate. Ce sa faaac? crying. Adica am incercat sa ascund asta dar prietena mea se va supara pe mine... mi'e frica! Ce sa faac? Voi da funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ralluca25 a răspuns:

Păi decât să îți ascunzi sentimentele și să suferi mai bine îi spui să vezi ce se întâmpla și prietena aia ta dacă este prietena ta cu adevărat nu se va supăra doar este un baiat pana mea doar nu te va spânzura că îți place de el laughing). Încercarea moarte n-are! happy