| Yuliana17 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum pot activa internetul pe telefonul HTC Desaire? Am cartela frog si am activat pe ea extraoptiunea aceea cu net nelimitat, am bagat cartela intr-un alt telefon si a mers netul, am sunat si la relatii cu clienti mi s-a spus ca telefonul nu este compatibil pentru internet si a ramas sa imi trimeata prin e-mail setarile, dar am primit ceva ce nu ma ajutat. Dau funda celui care stie happy, Va multumesc!

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Sunt pe internet, cauta setari manuale web'n walk pe android.
uite-le aici de fapt, ca sa intelegi mai bine.
http://www.htc-club.ro/topic/6496-setari-internet-cosmote-webnwalk/