| anonim_4396 a întrebat:

Am luat o nota mica si sa spun sincer ma simt ca un ****. Am un sentiment naspa. Ma gandesc intruna la asta si ma stresez. Ce sa fac?
Ps: tin sa precizez ca parintii nu au nicio legatura. Ei ma inteleg de fiecare data si nu-mi reproseaza nimic. Ci ma incurajeaza

Răspuns Câştigător
| Devilady a răspuns:

Daca nu iti reproseaza si nu iti fac scandal nu ai de ce sa te ingrijorezi.Lasa,o sa treaca si asta.Nu trebuie sa te simti prost pentru o nota.Nu asta conteaza in viata.

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Gândeşte-te că o să înveţi mai mult data viitoare ca să iei o notă mai mare şi o să ai o medie bună.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asa e la inceput. O sa treaca. Gandeste-te ca notele nu reprezinta nimic. Conteaza doar ce stii tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru raspunsuri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si IhateJoke, am luat 3

| ABCD122 a răspuns:

Incearca sa faci ce-ti place, joaca un joc online Multiplayer si bate-ti joc de ei, sau mai bine fa niste exercitii sau citește la materia la care ai luat nota mica, asa o sa te simti mai sigura pe tine.
De curiozitate, ce nota ai luat?