| NinaY a întrebat:

Am mai impartit pliante.am fost baby siter.de toate. Dar acum am ramas fara nimic...Stie cineva ce as putea face? ( in bucuresti ) sunt bun la orice. apropo am 15 ani happy Help me please.
Fundita daca e nevoie.big grin

4 răspunsuri:
| Allé_3818 a răspuns:

Ai putea sa citesti carti si sa scrii ideile pe care le ai de acea carte.Si sa le vinzi...Cam banal am spus-o laughing

| Allé_3818 a răspuns:

Sau ai putea ingriji cainitongue sau spala masini...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci chiar as vrea s te vad schimband scuteche. fa'te reprezentant avon sau cum se numesthehappy

| lumipapusica a răspuns:

Ai putea face cum fac eu:
imi ajut varul si castig bani pe saptamana.
Poti cauta pe cineva care are nevoie de ajutor
App eu am doar 13 anihappy