| anonim_4396 a întrebat:

Am mai multe întrebări. Deci: Într-o săptămână plec cu cele mai bune prietene la Mamaia. Stăm într-o cameră doar noi trei, fără părinți, deci avem libertate totală. Eu am 13 ani, iar ele au 12 și 14.
Ce putem face, mai nebunesc? În satul de vacanță, mai sunt ciocanele, și dacă nu, ce carusele mai sunt? Este vreun concert în perioada 31 iulie - 6 august?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se pare ca pe 5 august canta Michel Telo la Mamaia.

| vlad89c a răspuns:

Deci cand am citit intrebarea eram sigur ca esti baiat, si ma gandeam cum poti sa obtii asa ceva?
Dar mi-am dat seama ca nu e asalaughing.
Pai sa va bateti cu pernele, sa va uitati la filme, sa stati treze noaptea si sa vorbiti despre baieti, sa va prostiti, sa jucati carti, si o gramada de jocuri, sa spuneti bancuri, sa va plimbati peste tot, sa cunoasteti alte fete, sa va spuneti toate secretele...

| anonim_4396 explică (pentru vlad89c):

Nu chestii din astea laughing. Da suntem fete, da nu așa. laughing Avem deja un început de listă, pe care scrie: să ieșim pe plajă noaptea, să bem o bere, să stăm toată noaptea afară... Deci idei nebunești te rog. devil

| vlad89c a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah, scuzelaughing, ma gandeam ca aveti de gand sa fiti fete "cuminti";... acum nu imi vine in minte multe lucruri, nu stiu, gasiti voi ceva pe loc, doar daca sunteti la fata locului, puteti face ori ce.

| Loser8299 a răspuns:

Sunteti singure la mare, 1 saptamana, de la 12 ani? Si eu am fost, dar pe la 18.As fi zis sa mergeti ziua la mare/piscina si sa dormiti si noapte va plimbati pe acolo, beti, radeti de cine se imbata primul, ii luati exemplu', biliard...ma rog.Dar mi se pare cam dubios la 12 ani.

| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

Sa beti bere si sa umblati noaptea? parintii vostrii unde sunt? scuze ca ma bag dar eu nu mi-as lasa fata de 12 ani singura la mare nu stiti la ce pericole va expuneti cati golani sunt voi sunteti totusi niste copii ar trebui sa aveti macar un adult cu voi, aveti grija de voi si distractie placuta.

| anonim_4396 explică (pentru Preda_Mariana_1972):

Avem adulti cu noi, doar ca nu stau cu noi. Ei sunt cu treaba lor, si noi cu a noastra. Ne lasa sa facem ce vrem si sa mergem unde vrem toata ziua, dar totusi stau si ei la acelasi hotel.

| ღßarbieღGeOღ a răspuns:

Din cate stiu eu nu, dar puteti sa va distrati facand diferite activitati impreuna, o sa gasiti voi ceva interesant de facut, Oriunde exista distractie.love struck