| me_1960 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorbig grin.Am de facut caracterizarea personajelor din operele Bubico si Lantul Slabiciunilor si nu stiu cum sa incep.Ma ajutati putin?

Răspuns Câştigător
| Andreutzaaandreea a răspuns:

Pai incepe cu niste data despre autor dar nu cu cand s-a nascut. ceva din viata lui, un citat despre el, dupa trasaturile fizice si morale, povestesti ce se intampla in opera si concluzia care poate fi ceva de genu: In concluzie, opinia mea este ca personajul X al operei Yeste...