| Laurretta a întrebat:

Am mare nevoie de un mesaj cu la multi ani pe care trebuie sa-l trimit la un prieten foarte buna care a plecat in alta tara.

Răspuns Câştigător
| daciana_4053 a răspuns:

Un mic mesaj eu ti-am trimis... Am scris doar 3 litere adevatare nu 1000 si false sa iti zic cu glas duios ca un prieten/a adevarat/a" La multi ani "...

Un prieten/a iti este un ajutor atunci când nu iti merge bine, un confident cand esti singur/a, un ghid cand cauti un zâmbet atunci când eşti trist/a, un cântec când eşti fericit/a.Iti multumesc pentru ca esti prietenul(prietena mea) meu.La mulţi ani!

În lumea noastră, totul se schimbă, dar un singur lucru ramane cert:vei ramane mereu prietenul meu(prietena mea), dincolo de cuvinte, dincolo de timp şi dincolo de distanţa.La multi ani!

funda?hee hee