| VictorSmill a întrebat:

Am messenger 11, 5 si nu pot sa vad arhivele cum se vedeau la messul ala mai vechi..adica in ordine..acum trebuie sa deschid fereastra cu prietenul respectiv si sa dau intruna in sus.dar asta inseamna sa stau zile intregi sa ajung la prima conversatie straight face. Stie cineva daca pot sa vad primele conversatii altfel? P.S: am vazut ca messul ala 8 sau 7 nu mai merge.

1 răspuns:
| ºBlackkNwhiiteº a răspuns:

Incearca sa intri sus unde scrie ¨Messenger¨- ¨Preferinte¨ si istoric conversatii.