| alin568429 a întrebat:

Am messenger 2010 si nu imi arata pozele de la prieteni ce sa fac

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu poti face nimic, majoritatea celor care au cont yahoo au problema asta, problema e din serverele yahoo.La messenger 11 nu e problema asta... dar e alta, arhiva se salveaza pe serverele lor happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Instaleaza ym 2011.

| deyu1998 a răspuns:

E de la ei. Asa mi s-a intamp si mie
Nu iti face griji in 2-3 zile isi va reveniiwinking

| VonStauffenberg a răspuns:

Te sfatuiesc sa il descarci pe asta, pentru ca o sa iti arate toate pozele, toata lumea are problema care o ai tu primul raspuns funda pls