| allasunshine a întrebat:

Ce se intampla cu Yahoo Messenger 11 ca arata pozele de la avatar distorsionate si aiurea rau de tot straight face Nu ati patit si voi asa?

3 răspunsuri:
| Jerrry a răspuns:

Yahoo Messenger 11 nu este finalizatbatting eyelashes

| CynicalCunt a răspuns:

Iti arata sanii mai mici sau ce?

| annn a răspuns:

Intr'adevar. varianta 11 nu este finalizata de aceea se numeste si Yahoo Messenger 11 Beta. ghinion pentru cei care au instalat aceasta varianta printre care si eu. pentru ca pozele de la avatar apar ca si cum ar fi modificate. si ele de fapt nu st asa. te sfatuiesc sa astepti. sa nu instalezi alta varianta pentru ca inrautateste situatia. am patit`o euwinking