| anonim_4396 a întrebat:

Am Microsoft Office Word 2003 si am de scris in word niste probleme.

Sunt din acelea pe baza formulelor chimice si am tot incercat sa subliniez si sa supralniez (sa trag o linie deasupra si sub formule) si inca ceva sa trag o linie verticala si orizontala.

Va rog frumos imi puteti spune si mie cum se face asta :X

Dau funda si vot tongue

5 răspunsuri:
| 6DuckMeJesus a răspuns:

Lasa-mi id-ul tau pe privat si te rezolv.

| anonim_4396 explică (pentru 6DuckMeJesus):

Dc nu poti lasa raspuns aici?

| 6DuckMeJesus a răspuns:

Pentru ca-s mai multe variante de lucru si vreau sa stiu exact ce vrei tu sa faci. O solutie usoara ar fi sa lucrezi in tabel, dar tot usor ar fi sa lucrezi cu instrumentul de ecuatii al office-ului.

| anonim_4396 explică (pentru 6DuckMeJesus):

Dar spune-mi clar cum sa fac pentru ca stiu ca trebuie sa activezi niste butoane si poti sublinia si supralinia

| 6DuckMeJesus a răspuns:

Nu e combinatie de butoane. Insert-> table, scrii acolo numar de linii si aia e.