| anonim_4396 a întrebat:

Am multe cosuri mici pe frunte, cum pot scăpa de ele? Și nu spuneți încearcă zeama de lămâie, încearcă nu știu ce, vreau să știu dacă a mai avut cineva și cum a scăpat de ele

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Eu am facut un tratament cu pastile si multe creme costisitoare timp de 6 luni. Sotret se numeau. Nu ti-as recomanda decat daca e grava forma de acnee. Du-te la un dermatolog (daca ai bani de creme scumpe).

| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Iti pot recomnda o crema foarte buna pentru cosuri, sormia s-a folosit de ea si a scapat de cosuri, o poti gasi in farmacie ea se numeste "Gerovital". Sanatate!