| Criiina_3582 a întrebat:

Am multe puncte negre, si parca apar tot mai multe.Cum pot scapa de ele!?

2 răspunsuri:
| NCL a răspuns:

Buna spalate cu tarate. exemplu te speli pe fata apoi masezi usor pielea si clatesti cu apa calduta. e f buna la mine a avut un efect super waw.La inceput eram foarte revoltata asupra retetei "leacuri babesti" dar a facut minuni. incearca si tu. Si nu uita dupa spalare foloseste o crema pentru a hidrata pielea. fundabatting eyelashes?

| BereCuLamaie a răspuns:

Heei. big hug si eu am ceva puncte negre. dar nu multe.
eu am o lotiune/demachiant de la Avon cu care ma spal pe fata. [gama Care] e ff. bun happy
apoi ma dau cu lotiune tonica astrigenta Lara cu ajutorul unei dischete [e produsa de farmec - la fel. ff bun]
si pentru. hidratare folosesc celebra crema Doina cu laptisor de matca.
rezultatele se vad de la prima utilizare happy
acum mai am doar cateva puncte negre ici-colo.

succes big hug sper sa le vi de hachee hee