| Sergiu6666 a întrebat:

Am net de la RCS RDS si vreau sa imi configurez routerul si nu stiu cum adica ma descurca dar la oparte nu stiu imi cere sa bag user neim si sa confirm routerul dar nu stiu unde si pe ce pagina stie careva straight face?

1 răspuns:
| Zedge a răspuns:

Daca il configurezi pentru prima data acolo la pagina unde iti cere sa bagi username si parola trebuie iti faci un fel de cont. Username-ul va fi numele retelei tale Wi-Fi, iar parola va trebuie introdusa cand vrei sa te conectezi la Wi-Fi-ul tau, sper ca am fost destul de clar.