| Sergiu6666 a întrebat:

Stie cineva saitu unde pot baga user neim si parola ruterului ca sa pot configura si sa mearga big grin plizzz nu reusec sa il configurez tot imi zice sa intru pe un site si sa bag user neim si parola ca ruterul meu sa fie aceptat si sa pot sa il inregistrez

Răspuns Câştigător
| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Daca ai net de la romtelecom bagi 192.168.1.1 si bagi admin la user name si parola, apoi alte setari pe care le faci daca le sti, daca nu te uiti in carticica care ti-au dat-o ei, daca ai de la romtelecom si mai trebuie sa bagi si ce ai zis tu parola aia personala si numele.bafta.
FUNDA?

| Sergiu6666 explică (pentru alexxxxxxxxxx):

Scuze am de la RCS RDS laughing)

| alexxxxxxxxxx a răspuns (pentru Sergiu6666):

Deci l-ai facut?

| Sergiu6666 explică (pentru alexxxxxxxxxx):

Nu sad boss nu reusesc nu stiu imi zice sa bag user neim si parola frate dar nu stiu unde sad laughing

| alexxxxxxxxxx a răspuns (pentru Sergiu6666):

Baga admin user name si admin parola, daca nu merge uita-te pe contract, la mine scrie pe contract parola si user name-ul.