| Wonderland a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Ce parere aveti de telefonul Orange Boston? L-ati testat? Ce avantaje are, fata de celelalte smartphone-uri? Dar dezavantaje? V-a placut? L-ati alege/recomanda? Vreau neaparat sa-l fac cadou si nu stiu daca e bun! Funda big grin

Răspuns Câştigător
| remusbb a răspuns:

Dispune de un touchscreen care raspunde foarte bine comenzilor, cred ca este cel mai important lucru pe care l am observat la el in prima zi de utilizare.Procesorul,chiar daca are capacitatea diminuata pe versiunea 2. 1 de Android continua sa se comporte exemplar.Navigarea in meniu este foarte facila, la fel si navigarea pe internet deoarece paginile pot fi citite cu foarte mare usurinta, existant si optiunea de zoom cu o singura atingere a displayului. Mufa de 3, 5 este de mare ajutor in cazul in care uiti acasa handsfree ul lui dar ai totusi o pereche de casti aruncate prin masina sau prin bagaj.As inchiea prin a adauga ca ma bucur de faptul ca se poate incarca oriunde prin simpla conectare cu ajutorul unui cablu usb la un notebook sau desktop, in cazul in care pleci in vacanta fara incarcator.
Ecran mare, semnal bun, sonorizare buna, bateria tine destul de bine daca nu esti conectat permanent la 3G, are multe aplicatii si sunt si mai multe pe care le poti descarca din market, la inceput putine probleme cu bloothotul dar descarci din market bloothot file transfer si e ok, aparatul foto lasa de dorit dar camera e ok, dupa ce iti dai seama ce cum functioneaza e un telefon foarte bun, raportat la pretul ei, eu am mai cumparat un micro sdhc card de 4 gb si merge fbine.

papa tongue
wave