| florin9999 a întrebat:

Am nevoie de ajutor in legatura cu o scutire medicala.Am luat una de la un prieten ca sa motivez 30 de absente, dar problema este ca aceste absente sunt facute pe o perioada mai lunga de timp...In jurul a 2 luni.Ce boala as putea sa trec acolo, pentru a fi credibil ca am fost bolnav 2 luni? M`am gandit la apendicita,dar ar putea sa se uite la cabinet daca am operatia, cand ma duc sa vizez scutirea.Dau funda celui mai bun raspuns.

1 răspuns:
| HBSB a răspuns:

1 nu cred ca poti sa scapi asa usor.
2 aprindere de plabini aia ii destul de grava si iti trebuie spitalizare
3 ruptura de picor
4 varicela
boli care de obicei trebuie sa stai mult acasa si de preferinta sa nu trebuiasa acte de aia incarca mai bine varicela