| Katomi a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Mi se blocheaza mereu calculatorul cand stau pe skype si in acelasi timp vreau sa ma uit la un film, in rest nu am probleme de acest gen, ce as putea face in aceasta privinta?

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Sal depinde si de procesor aici
si depinde ce cand ai mai curatat uitatea ar fi mai multe cauze
poate fi si de la windos iar daca l-ai instalat si aceeasi treaba poate fi de la unitate happy

iti dau in sfat destul de folositor pentru ca am patit si eu si stiu cum einchide unitatea si scoatei bateria din placa de baza laso cateva minutele si pune bateria la loc asa cum a fost pusa deschide si daca aceeasi treaba poate fi de la windos dar inainte vezi daca coolerul din placa de baza e curat daca are praf inbibat acolo inseamna ca el se incalzeste repede... de la el ..verificahappy