| morena17 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor, ofer funda, am Nokia Lumia 625 si acuma cateva zile mi-am facut upgrade cu windows 8.1 si acuma nu mai pot vedea filme, inainte cu 8.0 nu aveam probleme dar acuma cand vreau sa vad un film se blocheaza, nu stiu ce are...

1 răspuns:
| omonimulnnn a răspuns:

Eu am 520 si la fel mi l-am upgradat si nu imi mergeau. Pur si simplu mi se blocau. Am fost la un domn si l-am intrebat ce are si a zis sa-l reformatez. Acuma merge. Încearcă si tu si vezi daca merge.