| Ѕαяωאאα a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Stau mereu in camera mea pentru ca afara este prea cald. Nu am cu cine sa stau si toata ziua stau la PC si la TV si uneori citesc. Ce pot sa mai fac in casa de una singura?

Răspuns Câştigător
| KidoSmart a răspuns:

Sa dormi, sa lipesti postere pe pereti( si cand vine parintele sa te intrebe ce cumva ai idoli) sau sa asculti muzica, sa faci prajituri :X:X yamii si sa bei cola cand apare vreun incult la TV, niste idei, bafta

9 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Săt e uiţi la nişte filme interesante, caută nişte cărţi care să te captiveze să-ţi atragă atenţia. Uită-te la un serial. Ascultă muzică! Baftă!

| ladygaga a răspuns:

Eu sunt la fel ca tine.

Sunt singura acasa si stau la pc, apoi ma mut la tv, apoi iar deschis pc si ma uit la un film pe care il descarc, stau pe hi5, evident ascult si muzica totodata, mai scriu cand ma plicitsesc, mai citesc, fac curatenie,.

Ce sa faci cand se plictiseste omu`.big grin

| EUSIATIT a răspuns:

Pai banuiesc ca esti eleva sau? mai citeste sau vb pe mess. acum e adevarat ca e cald. darmai sunt anumite treburi prin casa. aspirator. praf. calcat ceva sa ti omoare timpul si o ajuti si pe mama nu crezi?

| andreeada a răspuns:

Sa citesti, sa vizionezi un film, sa dormi, sa faci curatlaughingcam asa cevahappy

| Goe_6264 a răspuns:

Buna, cum sa nu ai cu cine sta afara?, eu unu nu suport sa sau in casa fara sa ies afara la o bere cu prieteni! In ce oras stai?, de nu ai cu cine sa stai afara?
Incearca sa iti faci prieteni sa stai cu iei!

| Ѕαяωאאα explică:

@darkness am 7 postere pe peretiwinking si askult mereu muzica.
Mersi pentru raspunsuri tuturor. Citesc Twilight dar pe ascuns ca le-am citit deja si mama ma pune sa citesc Jules Verne (nu imi place). O sa ma uit la niste filme. Din nou multumesc mult sunteti draguti happy.

| KatyKat a răspuns:

Eu tot is ca tine, stau numai la PC, pai stai la PC, scoate-ti un film interesant, de exemplu, Another Cinderela Story (Selena Gomez), sau A cinderela Story...(Hilary Duff) sau Mean Girls, Angus Stronghi i patilui v zasos.etc. SUnt multe"Bring it on 3 si 4, si uite-te eu asa fac, sau citeodata fac dus afara, e racoritor si e fine, dar mai mereu privesc filme, sper ca te-am ajutat, funda?

| cosminbacau a răspuns:

Pai sa faci curatenie, sa mananci, sa faci dus, sa faci proba la haine si altele.

| Lucian_7514 a răspuns:

Cauta-ti un joc online si baga-te sa te joci impreuna cu alti indivizi. Iti faci prieteni noi, mai iesi cu ei pe undeva... atunci cand nu e cald. Bafta!