| ComatoseWine a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Trebuie sa propun activitati pentru saptamana din aprilie "Saptamana altfel". Ce v-ar place sa faceti in saptamana aceea? Promit funda pentru cea mai buna idee si vot pentru alte idei bune.

2 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Ore de dans tango,salsa,oriental,plimbari sin intreceri in aer liber,ore de bancuri si cel mai bun sa fie premiat,excursii la munte, ore de machiaj, ore de fitness

| adelaadelaadela a răspuns:

S-ar putea ca "saptamana altfel" sa fie de fapt la fel, ca sa recuperam din saptamanile in care am fost blocati de zapada...