| Alexandru_Draganica_1998 a întrebat:

Voi ce faceti in saptamana altfel la scoala?Ce activitati sa-mi dati si mie niste ideihappy

3 răspunsuri:
| kristy10 a răspuns:

Chiar cand e saptamana altfel?

| Anonimanonimus677 a răspuns:

La romana facem o sa facem intr-o zi o steneta iar in alta zi vom face concursuri pe grupe,la mate avem o zi in care vom face rebus si sudoku si o zi in care ne va lasa sa aducem ce jocuri vrem noi si sa jucam cu totii iar in alta zi vom face o steneta si anume cinci paini,ca are si romana si mate,la bio facem despre animalele nostre,vom scrie despre ele si vom vorbi despre ele si vom aduce poze,la tehnologie vom aduce materiale reciclabile si vom face o macheta a unei gospodarii,la istorie vom viziona un film sau ceva de genu, la fizica ne va duce in laborator si vom face experimente si altele, la geografie tot un concurs de cultura generala si altelehappy

| andreeaimihaela07012001 a răspuns:

Eu in saptamana altfel, domnul meu diriginte a ales niste copii care sa fie la reportaj (adica sa le puna intrebari unor profesori), iar eu sunt la SALVATI COPII.