| crisuletss a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Vreau si eu jocuri pentru telefonul Samsung gt-s5230.Sa-mi spuneti si cum le bag in telefon.Va rog. Dau funda celui care ma poate ajuta.Multumesc.:*

Răspuns Câştigător
| Ideea a răspuns:

Deci, jocurile se baga in telefon cu cablul de date primit in cutie, jocurile le poti lua de pe www.ss5230.com la sectiunea jocuri sau la sectiunea aplicatii.Jocurile, le bagi in un folder sa zicem, dupa aia le bagi dupa cum am zis cu cablul de dateprimit, in telefon, dupa care le instalezi.
Ps:Jocurile trebuie sa fie neaparat in format JAR.
Sper ca te-am ajutat, am avut telefonul, stiu tot despre el, daca mai vrei ceva, fa posturi si eu iti voi raspunde.