| Anduu a întrebat:

Am un SAMSUNG CORBY si mi s-a zgariat display-ul.Credeti ca magaziunul Vodafone de unde am cumparat telefonul mi-l poate schimba? Am abonament pe 2 ani si me incheie in martie2013...nu am asigurare la telefon.Va rog am nevoie de ajutor! Oare pot sa-mi fac acum asigurare si sa-mi schimb display-ul? P.S.Dau FUNDA~!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Zgarieturile si socurile tehnice(lovituri) nu fac parte din garantie si nici din asigurare (asigurarile sunt pentru furt)! Doar un service iti poate schimba display-ul contra cost. Display-ul costa aproximatin 50 ron + manopera, te duce in total la 70-80 ron.

4 răspunsuri:
| Stefi06 a răspuns:

Ma. Andra...te rog spune si cine l-a "zgariat" daca tu poti numii ceea ce i-am facut eu "zgariat" laughing Stii ca n-am vrut :*

| Anduu explică (pentru Stefi06):

Mda.ea e cea care mi-a scapat telefonul pe jos! laughing

| Stefi06 a răspuns (pentru Anduu):

Mda....eu sunt! Ce am facut eu nu se poate numii "scapat" laughing Bietul telefon e spart in toata regula!happy

| Anduu explică (pentru Stefi06):

Mdaaa...
Ea este ucigasa telefonului meu tongue