| tweety_8071 a întrebat:

Am nevoie de bani urgent! mama mea tr sa-si faca o operatie din pacate nu are banii necesarisad.as avea nevoie de 1000 de eurocryingrestul de bani i-a strans mama mea...nu stiu ce sa fac sau de unde sa fac rost?sad. ajutati-ma pls q cv sfaturi.am incercat si la provident si mi-au spus ca in orasul meu nu fac imprumuturicrying

11 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sper ca sa se insanatoseasca mama ta cat mai repede. Deschide un cont la banca si fa-ti cazul public. Posteaza pe internet si daca poti mergi pe la televiziuni. Vei fi ajutata, sunt multi oameni cu inima mare.

nony
| nony a răspuns:

Suntem 15 000 de useri, cred ca putem sa iti dam fiecare cel putin un euro.cine este de acord?
Apoi iti faci cont, si iti bagam banii acolo happy.deci,cine vrea?

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu sunt de acord cu maryana5.

| maryana5 a răspuns:

Nony imi pare rau ca te dezamagesc si pe tine tweety. dar nu poti face cum vrei tu nony.Nu vreau sa insinuez nimic dar si eu cer acum...1 euro de la fiecare utilizator pentru. cainele meu... si ete' banii oh go on devil
chestia e tweety ca trebuie sa ai dovezi ca sa ceri siteului bani pentru. contul tau, ceilalti utilizatori nu ma judecati gresit! as da cu placere 50 de euro din buzunar pentru. o cauza nobila, dar sunt multi şarlatani in lumea asta... care isi baga banii in buzunar.
@tweety nu ma refer la tine.
poate exista o alta solutie... din ce oras esti? poate exista un alt loc de unde poti face imprumutwinking
xoxo, mary peace sign

leonardk
| leonardk a răspuns:

De acord cu nony.

| tweety_8071 explică:

Va multumesc din inima nu stiti ce bucurie imi faceti:*:*...mama e foarte rau in ultimul timp nu mai lucreaza nicaieri si doar pe ea o amsadtata a murit cand eram mica si mi-e greu ca trebuie sa fac totul in casa si incepe scoala si o sa-mi fie si mai greusadea nu-si poate misca picioarele deloc dintr0un accident, insa medicu i-a mai dat o sansa.doar operatia asta o poate ajuta...va rog cu, cat puteti conteaza pentru noi.sad.va multumesc din inima tuturor.Am un cont la banca l-am deschis pentru alocatie (era obligatoriu la scoala)este:RO37BRDE020SV28476560200

| iuliana21 a răspuns:

Si eu de acord cu nony

| bruno9432 a răspuns:

Providentul nu era o solutie... dobanda reala e undeva catre 80%. enorm. dupa aia ai fi avut o problema in a face rost de bani sa ii dai inapoi.
Dar sincer e o idee buna cu contul - nu trebuie decat sa mergi la banca sa il deschizi, eventual spune-le pentru ce este, uneori te scutesc de diferite comisioane (administrare, retragere) daca este o cauza caritabila, si in mod sigur vor fi multi care te vor ajuta.
Multa sanatate mamei tale... asteptam numarul de cont si suntem alaturi de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta cu bani raspunde cat mai repede