| Carmen22222 a întrebat:

Am nevoie de edituri de caiete cu coperta cartonata ma puteti ajuta fara elastic si fara spirala nu stiu cum sa pun poza cu acel caiet ma ajuta cineva dau coroana

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Caiet de scris? Mergi in Jumbo sau Pepco si gasesti atat de multe ca nu o sa poti alege si sunt ieftine.

| Carmen22222 explică (pentru Bondarel99):

Ok mersi sper sa gasesc acolo pe cel dorit.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Carmen22222):

Https://m.emag.ro/......D8MG7VBBM/

Daca te referi la caiet cu coperta de genul asta, am luat eu din Pepco, era 3 lei dimensiunea A5 si 5 lei parca A4, ceea ce e foarte ieftin. Am luat mai multe culori/modele. De la 1 septembrie o sa aduca multe rechizite.
La Jumbo gasesti oricand aceste caiete, dar la Pepco sunt un pic mai ieftine.

| christall a răspuns:

Vezi ce gasesti aici https://www.dol.ro/? sn.q=Caiet cartonat